The following list acknowledges giving from July 1, 2022 through June 30, 2023.

  • John R. Alford, Jr. ’83
  • N. Calhoun Anderson, Jr. ’74
  • L. Bradford Armstrong ’72
  • Thomas M. Arrasmith III ’60
  • Bernard C. Baldwin III ’69
  • Richard M. Bange III ’94
  • John P. Barnwell ’79
  • H. Dill Battle III ’89
  • T. Westray Battle III ’98
  • Walter Taylor Benson, Jr. ’94
  • Charles R. Birdsong ’92
  • Alik H. Bourenin ’18
  • J. David Brady, Jr. ’08
  • William R. Bridges III ’80
  • Garland Allen Broaddus ’88
  • Joseph W. Brown ’65
  • Norris A. Broyles, Jr. ’52
  • Michael M. Campbell ’91
  • Beverly R. Carter IV ’89
  • Thomas H. Claiborne ’87
  • Harrison R. Clement ’16
  • Whittington W. Clement, Jr. ’14
  • Edward F. Cole III ’92
  • Jon C. Cole ’74
  • Ms. Erin L. Cook
  • Thomas A. Cooper ’06
  • Eduardo F. Corro II ’23
  • Benjamin Spencer Cross ’95
  • Roy Steven Custis, Jr. ’94
  • Charles C. D’Agostino, Jr. ’92
  • Charles P. Daniels ’96
  • Terrence D. Daniels ’66
  • Justin A. Danner ’02
  • Stanley W. Dawson III ’08
  • John B. Dewing ’18
  • John P. Doley, DDS ’65
  • Taylor D. Dozier ’06
  • John S. Dryman ’74
  • Patrick J. Duane ’22
  • Luther H. Dudley II ’79
  • Robert C. Farmer ’79
  • Daniel L. Fassio ’69
  • Dudley P. Felt, Jr. ’61
  • Clark Pipes Fitz-Hugh ’90
  • Judge Calvin Wooding Fowler ’58
  • Muscoe R. H. Garnett ’98
  • Bradley E. Goldstein ’01
  • Elijah T. Green ’98
  • John M. Grove ’84
  • John B. Grymes ’95
  • Daniel C. Harris ’64
  • R. Benjamin Hatcher ’11
  • Christopher K. Henningsen ’74
  • Samuel Walter Hixon III ’63
  • John P. Holland ’23
  • John C. H. Hooff, Jr. ’71
  • J. Randolph Hutcheson ’77
  • Charles H. Hutchinson ’88
  • Clifton C. Inge, Jr. ’86
  • Robert Conrad Inge ’24
  • Jennings Jarman ’19
  • Michael A. Jetton ’09
  • Basil M. Jones, Jr. ’79
  • Basil M. Jones III ’11
  • Chester H. Jones ’89
  • Craig B. Jones ’77
  • Matthew B. Jones ’04
  • John G. Jordan III ’90
  • Judge M. Langhorne Keith ’58
  • Andrew C. Kern ’18
  • Asheley C. Kinsey ’98
  • Nickolas R. Kirby ’12
  • Todd B. Kuhl ’93
  • J. Scott Kulp ’92
  • Jon Michael Lafayette ’23
  • Frank W. Leitner, Jr. ’74
  • Nicolas Vail Lennarz ’23
  • Shepherd F. Lewis ’62
  • Edward C. Maeder, Jr. ’57
  • John D. Marsellus ’60
  • Robert C. Mattson ’95
  • Jeffrey G. McCall ’75
  • Peter T. McElwain ’99
  • James S. McFadden ’80
  • Christopher L. McLean ’86
  • William Robert Mellen ’53
  • Tom Milstead
  • Charles B. Mitchell III ’60
  • George S. Moore ’22
  • T. Christopher Moore ’75
  • W. Ted Moore ’71
  • John W. Morley ’81
  • P. Clarke Murphy ’84
  • Edward Turner Noland, Jr. ’99
  • Thomas E. Noonan ’12
  • Thomas E. Noonan, Jr. ’12
  • Lonnie D. Nunley III ’84
  • David Ogens ’75
  • E. Lee Pinney, Jr. ’80
  • Robert B. Purcell ’68
  • Gordon F. Rainey, Jr. ’62
  • Robert M. Reed II ’61
  • Barton H. Reutlinger, MD ’69
  • Benjamin N. Robertson ’06
  • Donald E. Santarelli ’62
  • William D. Sheehan ’23
  • Jack Sherry ’71
  • R. Phillip Shinall IV ’98
  • John B. Smiley ’70
  • Philip T. Speasmaker ’71
  • Charles N. Stallings III ’07
  • William S. Stettinius ’11
  • Frank Talbott IV ’78
  • Jeremiah Lindsay Thomas III ’68
  • Van C. Thompson ’77
  • Jeffrey C. Timmons ’78
  • Zach Toms III ’78
  • Ms. Vicky V. Tran ’23
  • William L. Tyson ’84
  • Thurlow Reed Underhill, MD ’66
  • Douglas Fleet Wallace ’90
  • Maxwell C. Wallace ’95
  • Bertram L. Warren, Jr., MD ’55
  • W. Scott Warren ’79
  • Charles D. White ’89
  • Michael B. White, Sr. ’81
  • Robert M. Willett ’75
  • Robert C. Wood ’15
  • J. Rutledge Young III ’93