2013

2014

2015

2016

2017

2018

           
$1,000 or more $1,000 or more $1,000 or more $1,000 or more $1,000 or more $1,000 or more
Bill Sullivan ’67 William Sullivan ’67* William Sullivan ’67* William Sullivan ’67* William Sullivan ’67* William Sullivan ’67*
Thomas Lank, M.D. ’81* Rick Nadeau ’76* David Nadeau ’80* Rick Nadeau ’76* Rick Nadeau ’76* Rick Nadeau ’76*
Miles Kirwin ’13* Curt Schade ’80* Neil Olson ’76 Curt Schade ’80* Curt Schade ’80* Curt Schade ’80*
  Thomas Lank ’81* Rick Nadeau ’76* Thomas Lank ’81* Thomas Lank ’81* Thomas Lank ’81*
  Matthew Corbin ’02* Richard Seney ’76 Howard Lidsky ’90 Matthew Corbin ’02* Matthew Corbin ’02*
  Miles Kirwin ’13* Curt Schade ’80* Matthew Corbin ’02* Miles Kirwin ’13* Miles Kirwin ’13*
    Thomas Lank ’81* Miles Kirwin ’13*    
    Matthew Corbin ’02*      
    Miles Kirwin ’13*      
           
$500 – $999 $500 – $999 $500 – $999 $500 – $999 $500 – $999 $500 – $999
Robert McFarland ’81* Kenneth Mendenhall ’54* Kenneth Mendenhall ’54* James Bancroft ’62* James Bancroft ’62* James Bancroft ’62*
Jackie Morris IV ’81* James Bancroft ’62* James Bancroft ’62* Dan Hinchman Jr. ’74* Dan Hinchman Jr. ’74* Dan Hinchman Jr. ’74*
Michael Chinn ’94* Dan Hinchman Jr. ’74* Dan Hinchman Jr. ’74* Winthrop Watson ’76* Winthrop Watson ’76* Winthrop Watson ’76*
  James McCarty ’80 Winthrop Watson ’76* Timothy Kuhn ’80* Timothy Kuhn ’80* Jackie Morris IV ’81*
  Robert McFarland ’81* Timothy Kuhn ’80* Robert McFarland ’81* Jackie Morris IV ’81* Phillip Edwards ’84*
  Jackie Morris IV ’81* Robert McFarland ’81* Jackie Morris IV ’81* Phillip Edwards ’84* Spencer Phillips ’85*
  Phillip Edwards ’84* Jackie Morris IV ’81* Phillip Edwards ’84* Spencer Phillips ’85* Mark Chinn 91*
  Spencer Phillips ’85* Phillip Edwards ’84* Spencer Phillips ’85* Rick Giovannelli ’90* Michael Chinn ’94*
  Louis Savage ’86 Spencer Phillips ’85* Rick Giovannelli ’90* Michael Chinn ’94* Perry Williams ’94*
  Michael Chinn ’94* Rick Giovannelli ’90* Michael Chinn ’94* Perry Williams ’94*  
    Michael Chinn ’94* Perry Williams ’94*    
    Perry Williams ’94*      
    Stephen Menaquale ’05      
           
$250 – $499 $250 – $499 $250 – $499 $250 – $499 $250 – $499 $250 – $499
Robert Buckalew ’62* Richard Taylor ’60* Richard Taylor ’60* James Garrett, Jr ’57* Richard Taylor ’60* Richard Taylor ’60*
Jim Johnston ’66* Paul Vetter II ’61* Paul Vetter II ’61* Richard Taylor ’60* Paul Vetter II ’61* Paul Vetter II ’61*
Michael Elder ’68 Lowell Baughan ’62* Lowell Baughan ’62* Paul Vetter II ’61* Lowell Baughan ’62* Lowell Baughan ’62*
Gregg Johnson ’75* Robert Buckalew ’62* Robert Buckalew ’62* Lowell Baughan ’62* Robert Buckalew ’62* Dr. Kenneth Deagman ’65*
Mark Chinn ’91* Gary Ireland ’62 Dr. Kenneth Deagman ’65* Robert Buckalew ’62* Roger Adams ’64* Douglas Bowman ’66*
  Roger Adams ’64* Grady Lewis III ’65* Dr. Kenneth Deagman ’65* Dr. Kenneth Deagman ’65* Jim Johnston ’66*
  Dr. Kenneth Deagman ’65* Douglas Bowman ’66* Grady Lewis III ’65* Grady Lewis III ’65* John Pedrick, Jr. ’67*
  Grady Lewis III ’65* Jim Johnston ’66* Douglas Bowman ’66* Douglas Bowman ’66* Gregg Johnson ’75*
  Douglas Bowman ’66* John Pedrick, Jr. ’67* Jim Johnston ’66* Jim Johnston ’66* Scott Comes ’82*
  Jim Johnston ’66* Gregg Johnson ’75* John Pedrick, Jr. ’67* John Pedrick, Jr. ’67* Stephen Pace ’83*
  John Pedrick, Jr. ’67* Scott Comes ’82* Gregg Johnson ’75* Gregg Johnson ’75* Barry Cash ’85*
  Daniel Stone ’72* Stephen Pace ’83* Jeffrey Burkhart ’77 Scott Comes ’82* Randy Parks ’85*
  Gregg Johnson ’75* Barry Cash ’85* Scott Comes ’82* Stephen Pace ’83* Robert Consolazio ’88*
  Scott Comes ’82* Randy Parks ’85* Stephen Pace ’83* Barry Cash ’85* Brian Purcell ’90*
  Stephen Pace ’83* Robert Consolazio ’88* Barry Cash ’85* Randy Parks ’85* Paul Purves ’91*
  Barry Cash ’85* Brian Purcell ’90* Randy Parks ’85* Robert Consolazio ’88* Whitridge Williams ’91*
  Randy Parks ’85* Mark Chinn ’91* Robert Consolazio ’88* Brian Purcell ’90* Wes Donovan ’93*
  Mark Chinn ’91* Paul Purves ’91* Brian Purcell ’90* Mark Chinn ’91* Brian Eshelman ’93*
  Paul Purves ’91* Whitridge Williams ’91* Mark Chinn ’91* Paul Purves ’91* Michael Lenox ’93*
  Whitridge Williams ’91* Wes Donovan ’93* Paul Purves ’91* Whitridge Williams ’91* Chris Linthwaite ’93*
  Wes Donovan ’93* Brian Eshelman ’93* Whitridge Williams ’91* Wes Donovan ’93* Rodney Moss ’93*
  Brian Eshelman ’93* Michael Lenox ’93* Wes Donovan ’93* Brian Eshelman ’93* Edmund Wilson ’93*
  Michael Lenox ’93* Chris Linthwaite ’93* Brian Eshelman ’93* Michael Lenox ’93* Karl Heisler ’96*
  Chris Linthwaite ’93* Rodney Moss ’93* Michael Lenox ’93* Chris Linthwaite ’93* Al Park ’99*
  Rodney Moss ’93* Edmund Wilson ’93* Chris Linthwaite ’93* Rodney Moss ’93*  
  Edmund Wilson ’93* Karl Heisler ’96* Rodney Moss ’93* Edmund Wilson ’93*  
  Karl Heisler ’96* Al Park ’99* Edmund Wilson ’93* Karl Heisler ’96*  
  Al Park ’99*   Karl Heisler ’96* Al Park ’99*  
  Walter Arnold ’01   Al Park ’99*    
  Nathaniel Burgwyn ’01        
           
           
$100 – $249 $100 – $249 $100 – $249 $100 – $249 $100 – $249 $100 – $249
Dr. Robert Jones ’64* Milton Bolton ’52* Milton Bolton ’52* Milton Bolton ’52* Milton Bolton ’52* Milton Bolton ’52*
David Rolston, Jr. ’64* Colin Steele ’56* Colin Steele ’56* Colin Steele ’56* Colin Steele ’56* Colin Steele ’56*
Thomas Blue ’66* James Garrett, Jr ’57* James Garrett, Jr ’57* Dr. Robert Jones ’64* David Rolston, Jr. ’64* Randolph Earman Jr. ’65*
David Nadeau ’80* Martin Koenig ’63 Dr. Robert Jones ’64* David Rolston, Jr. ’64* Randolph Earman Jr. ’65* Robert Hanks ’66*
Stephen Pace ’83* David Rolston, Jr. ’64* David Rolston, Jr. ’64* Randolph Earman Jr. ’65* Robert Hanks ’66* Gerald Barnes ’69*
Jackson Morris ’12* Randolph Earman Jr. ’65* Randolph Earman Jr. ’65* Thomas Blue ’66* Gerald Barnes ’69* Robert Ottaway ’69*
  Robert Hanks ’66* Robert Hanks ’66* Robert Hanks ’66* Robert Ottaway ’69* Michael Graham ’70*
  Gerald Barnes ’69* Gerald Barnes ’69* Neeley Lewis ’68 Michael Graham ’70* Mike Jones ’73*
  Robert Ottaway ’69* Robert Ottaway ’69* Gerald Barnes ’69* Daniel Stone ’72* Robert Wittenauer ’74*
  Michael Graham ’70* Michael Graham ’70* Robert Ottaway ’69* Mike Jones ’73* Bill Ball ’79*
  William Wetsel ’70* William Wetsel ’70* Michael Graham ’70* John Elliott ’74* Duane Wilder ’89*
  Richard Cross ’72 John Grespin ’72* William Wetsel ’70* Robert Wittenauer ’74* Dave Bishop ’90*
  Edward Gee ’73* Daniel Stone ’72* John Grespin ’72* Bill Ball ’79* Brett Bouchard ’90*
  Mike Jones ’73* Edward Gee ’73* Daniel Stone ’72* David Nadeau ’80 Clay Lowery ’90*
  Thomas Muse, Jr. ’73* Mike Jones ’73* Mike Jones ’73* Duane Wilder ’89* Pat Markwalter ’90*
  Michael Atwood ’74* Thomas Muse, Jr. ’73* Michael Atwood ’74* Dave Bishop ’90* John Ritchie ’90*
  John Elliott ’74* Michael Atwood ’74* Robert Wittenauer ’74* Brett Bouchard ’90* Steve Snipes ’90*
  Robert Wittenauer ’74* John Elliott ’74* Edward Helder ’75* Clay Lowery ’90* Ted Wentzel ’90*
  Edward Helder ’75* Robert Wittenauer ’74* Peter Vaden ’75* Pat Markwalter ’90* Tony Lin ’91*
  Ross Holden ’75 Edward Helder ’75* Bill Ball ’79* John Ritchie ’90* Enzo Reale ’91*
  Peter Vaden ’75* Peter Vaden ’75* David Nadeau ’80* Steve Snipes ’90* Charles Wolverton ’91*
  Keith Austin ’76 Bill Ball ’79* Duane Wilder ’89* Ted Wentzel ’90* Drew Wright ’91*
  Bill Ball ’79* Duane Wilder ’89* Dave Bishop ’90* Tony Lin ’91* Jeff Baker ’92*
  David Nadeau ’80* Dave Bishop ’90* Brett Bouchard ’90* Enzo Reale ’91* Kevin Clayton ’92*
  Marco Marcon ’84 Brett Bouchard ’90* Clay Lowery ’90* Charles Wolverton ’91* Andrew Feinour ’92*
  Dave Bishop ’90* Clay Lowery ’90* Pat Markwalter ’90* Drew Wright ’91* David Fuss ’92*
  Brett Bouchard ’90* Pat Markwalter ’90* John Ritchie ’90* Jeff Baker ’92* Jeff Jefferson ’92*
  Clay Lowery ’90* John Ritchie ’90* Steve Snipes ’90* Kevin Clayton ’92* Troy Knowlton ’92*
  Pat Markwalter ’90* Steve Snipes ’90* Ted Wentzel ’90* Andrew Feinour ’92* David Reilly ’92*
  John Ritchie ’90* Ted Wentzel ’90* Tony Lin ’91* David Fuss ’92* Chip Taliaferro ’92*
  Steve Snipes ’90* Tony Lin ’91* Enzo Reale ’91* Jeff Jefferson ’92* Brian Glauser ’93*
  Ted Wentzel ’90* Enzo Reale ’91* Charles Wolverton ’91* Troy Knowlton ’92* Luis Morales ’93*
  Tony Lin ’91* Stephen Wall ’91 Drew Wright ’91* David Reilly ’92* John Armstrong ’94*
  Enzo Reale ’91* Charles Wolverton ’91* Jeff Baker ’92* Chip Taliaferro ’92* Chris DeLacy ’94*
  Drew Wright ’91* Drew Wright ’91* Kevin Clayton ’92* Brian Glauser ’93* Todd King ’94*
  Jeff Baker ’92* Jeff Baker ’92* Andrew Feinour ’92* Luis Morales ’93* Chris Kyriopoulos ’95*
  Kevin Clayton ’92* Kevin Clayton ’92* David Fuss ’92* John Armstrong ’94* Timothy Wisecarver ’95*
  Troy Knowlton ’92* Andrew Feinour ’92* Jeff Jefferson ’92* Chris DeLacy ’94* Todd LaRue ’96*
  Chip Taliaferro ’92* David Fuss ’92* Troy Knowlton ’92* Todd King ’94* Will Teass ’97*
  Brian Glauser ’93* Jeff Jefferson ’92* David Reilly ’92* Chris Kyriopoulos ’95* Michael Longley ’01*
  Todd King ’94* Troy Knowlton ’92* Chip Taliaferro ’92* Timothy Wisecarver ’95* Colin Quarmby ’01*
  Will Teass ’97* David Reilly ’92* Brian Glauser ’93* Todd LaRue ’96* Ben Rowland ’02*
  Michael Longley ’01* Chip Taliaferro ’92* Luis Morales ’93* Will Teass ’97* Patrick Harrison ’10*
  Colin Quarmby ’01* Brian Glauser ’93* John Armstrong ’94* Benjamin Tisdell ’97* Adam Abdulhamid ’13*
  Ben Rowland ’02* Luis Morales ’93* Chris DeLacy ’94* Michael Longley ’01*  
  Patrick Harrison ’10* John Armstrong ’94* Todd King ’94* Colin Quarmby ’01*  
  Jackson Morris ’12* Chris DeLacy ’94* Chris Kyriopoulos ’95* Ben Rowland ’02*  
  Adam Abdulhamid ’13* Todd King ’94* Timothy Wisecarver ’95* Patrick Harrison ’10*  
  Matthew Woodhouse ’14 Chris Kyriopoulos ’95* Todd LaRue ’96* Jackson Morris ’12*  
    Timothy Wisecarver ’95* Will Teass ’97* Adam Abdulhamid ’13*  
    Todd LaRue ’96* Benjamin Tisdell ’97*    
    Will Teass ’97* Michael Longley ’01*    
    Matthew Longley ’01 Colin Quarmby ’01*    
    Michael Longley ’01* Ben Rowland ’02*    
    Colin Quarmby ’01* Patrick Harrison ’10*    
    Ben Rowland ’02* Jackson Morris ’12*    
    Patrick Harrison ’10* Adam Abdulhamid ’13*    
    Jackson Morris ’12*      
    Adam Abdulhamid ’13*      
           
Up to $99 Up to $99 Up to $99 Up to $99 Up to $99 Up to $99
Patrick Harrison ’10* Lee Kunkel ’65* Lee Kunkel ’65* Lee Kunkel ’65* Lee Kunkel ’65* Lee Kunkel ’65*
Michael Chisolm ’12* Bryan Rogers ’00 Ryan Bourke ’01* Ryan Bourke ’01* Ryan Bourke ’01* Ryan Bourke ’01*
Thomas Moses ’12* Ryan Bourke ’01* Dane Coalson ’07* Dane Coalson ’07* Dane Coalson ’07* Dane Coalson ’07*
David Sabo ’13 Dane Coalson ’07* Chris Winter ’07* Chris Winter ’07* Chris Winter ’07* Chris Winter ’07*
  Chris Winter ’07* Michael Chisolm ’12* Michael Chisolm ’12* Michael Chisolm ’12* Matthew Lacy ’13*
  Michael Chisolm ’12* Thomas Moses ’12* Thomas Moses ’12* Thomas Moses ’12*  
  Thomas Moses ’12* Matthew Lacy ’13* Matthew Lacy ’13* Matthew Lacy ’13*  
  Matthew Lacy ’13* Charles Tilley ’14   Alexander Wynn ’16  
  William Everett ’14 Zachary McColgan ’15      
  Andrew Habel ’14        
  John Irvin ’14        
  Will Moomaw ’14        
  Charles Tilley ’14        
  Connor Valenzuela ’14        
  William Wright ’14        
  Scott Bonaventura ’15